Skip to content

SeaFight

Yaşadığın dünyada hayal kırıklığına uğramış ve hiç şansı dönmemiş bir şekilde, bir akşam limana gidip küçük bir gemide çalışmaya karar veriyorsun. O akşam hemen denizlere açılmak ve acılar dolu geçmişini geride bırakmak istiyorsun ki, bu senin için yeni bir hayat ve heyecan anlamına gelecektir. KAYIT OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Seafight

Ama hayallerin beklediğin gibi gelişmedi.

Denize açıldığınızdan birkaç saat sonra korsanlar gemiye saldırdı. “Korsanlar” diye bağrıyorsun fakat zaman çok geç …

İlk top güllesi, tuzlu su yüzünden çürümeye yüz tutmuş yelken direğini parçalar. Parçalanan tahtalar yüzünde uçuşurken, sen yere düşüp bayılıyorsun.

Gemi korsanlar tarafından ele geçirilir ve mürettebatın çoğu öldürülür – geri kalan kısım ise köle olmak mecburundadır. Sen ise halen kanlı başın ile yerde yatmaktasın. Bu ise senin şansındır, çünkü seni ölü sanıp yerde bırakırlar.

Uyandığında geride bir tek yaşayanın sen olduğunu görüyorsun. Mürettebat ya ölmüş yada esir düşmüş. Elinde hayatınddan ve bu küçük gemiden başka birşey kalmamıştır. Artık yapacak tek şey kendi geminin kaptanı olmandır.

Artık kendi geminin kaptanısın, macera dolu denizlerde yelken açıp tehlikeli ve korkulan bir korsan olarak adını duyurmak artık elinde.

Seafight

HARİTA
Seafight oyununda en önemli olan haritayı doğru kullanabilmektir. Açılan PopUp (açılan) pencersi oyunun oynanacağı haritayı ve haritanın kenarındaki rakam ve sayılar navigasyonu belirleyecektir.

Saç alttaki küçük harita
Sağ alttatki küçük harita oyunun oynandığı haritayı tam olarak gösterir. Yeşil nokta geminin bulunduğu yeri, kırmızı nokta ise diğer oyuncuların yerini gösterir.

Harita üzerinde gösterilmeyen gemilerde bulunmaktadır. Bunlar oyun tarafında geliştirilmiş gerçek oyuncu olmayan düşmanlardır bu gemileri ele geçiremzsin ama yok ederek altın elde edebilirsin.

Küçük harita üzerinderki Kareyi hareket ettirerek gitmek istediğin yerleri daha çabuk görebilme şansına sahib olursun.

Haritanın kenarındaki rakam ve sayılar koordinatları gösterir. örneğin 1/2 burada ilk rakam harita seviyesinin ikinci numara ise harita numarasını belirler.
Gemiye butonu seni doğrudan gemine götürür.

Çıkış oyundan çıkabilmenin şartları vardır birinicisi saldırıya uğramaman lazım ikincisi kimseye saldırmaman lazım.

Eğer oyundan çıkmak istiyorsan çıkış tuşuna basarak 30 saniye içinde oyundan çıkabilirsin.

Önemli:Çıkış esnasında saldırıya uğrarsan saldırıya cevap vermen lazım bu yüzden oyundan çıkamazsın.

Harita üzerindeki şeyler.
Gerçek düşmanlarından ayrı olarak oyunun ürettiği düşmanlar ve canavarlar vardır. Oyunda sadece düşman kovalaman gerekmez istersen hazine avıba çıkıp servetini geliştirebilirsin.

Ama tabii altına ulaşmanın en kolay yolu canavarları öldürmekten geçer.

KAYIT OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Seafight

BU OYUNLA İLGİLİ ÇÖZEMEDİĞİNİZ SORULARINIZ MI VAR?    HİÇ SORUN DEĞİL!  YORUM YAZARAK OYUNLA İLGİLİ HER TÜRLÜ SORUYU SORABİLİRSİNİZ ; CEVABI HEMEN ALACAĞINIZA ŞÜPHENİZ OLMASIN!    10 SENELİK BROWSER OYUN TECRÜBELERİMİ  SİZ DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİME AÇIYORUM.   HAYDİ SOR SOR!..

 

<<ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYIN!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: