Skip to content

KingsAge

KingsAge

Bu, şovalyeler ve kaleler dönemidir. Bu çağ ki kılıçlar çarpışmış ve krallar taç giymiştir. Önderliğiniz altında yeni bir yerleşim doğacak ve büyüyüp gelişen bir kasaba haline gelecek. Krallığını zekice ve doğru zamanlamayla yöneterek büyük zaferler ve bolluğun lideri ol!

KingsAge dünyasını keşfet!(Kayıt Olmak İçin Buraya Tıklayın!)

Köyünüz

Krallığının temel taşı

Macerana küçük bir kale, bir avuç sadık vatandaş ve birkaç parsel tarlayla başlarsın. Bu küçük yerleşimi krallığının kalbi, başkenti ve ticaret merkezi olacak büyük bir şehre dönüştürebilecek misin?

Kaleniz

En önemli kararlarını bu locada alırsın

Kalendeki yerleşimin nasıl büyüyeceğine sen karar vereceksin. Kendi kendine yeten, sağlam bir kale mi, yoksa odun, taş ve demir ticareti yapılan büyük bir ticaret merkezi mi? Veya ordun için etkin bir askeri eğitim alanı mı? Şehrini dilediğin şekilde kur ve pek çok yeni binaları, araştırmaları ve birimleri keşfet.

KingsAge

Çevreniz

Kendine yol arkadaşları bul ve gözünü rakiplerinden ayırma

Yerleşiminin yakınlarında diğer oyunculara ve barbarlara ait olan pek çok krallık var. Kiminle ittifak kurup ticaret yapacağına ve kiminle savaşacağına bilgece karar ver. İttifak üyelerini hammadelerle ve birliklerle destekle, düşman kalelerini kuşat ve yabancı yerleşimleri krallığına katılmaya ikna et.

Kışlanız

Silahlı kuvvetlerinin karargahı

Kışlanda taraftarlarından sadık ve itaatkar askerler yetiştirebilirsin. Dövüş sanatını ve okçuluğu keşfet. Birliklerinin konsantrasyonundan daha önceden haberdar olmak için casuslarına istihbarat toplama emri ver. Güçlü silahlar yap ve düşman duvarlarını yık. Krallığının askeri yapılanmasına ve taktiğine yalnız sen karar verirsin.

KingsAge

Krallığınız

Cesaret ve ustalık, ün ve zenginlikle ödüllendirilir

Çok yakında yerleşimini tarihe geçecek bir krallığa çevireceksin. Şerefine anıtların dikilecek. Kalen, krallığının nüfuzunu uzak kıtalara kadar taşıyacak şanlı askeri eylemlerin ve ticaret yollarının çıkış noktası olacak. Adını bilmeyen kalmayacak ve sınırların ötesine taşacak.

BU OYUNLA İLGİLİ ÇÖZEMEDİĞİNİZ SORULARINIZ MI VAR?    HİÇ SORUN DEĞİL!  YORUM YAZARAK OYUNLA İLGİLİ HER TÜRLÜ SORUYU SORABİLİRSİNİZ ; CEVABI HEMEN ALACAĞINIZA ŞÜPHENİZ OLMASIN!    10 SENELİK BROWSER OYUN TECRÜBELERİMİ  SİZ DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİME AÇIYORUM.   HAYDİ SOR SOR!..

 

<<ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYIN!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: