Skip to content

DrakenSang

Drakensang efsanesi şimdi online

Geçmişin gölgesinden kurtulup tekrar ortaya çıkan antik yaratıklar dehşet saçıyor, Ander dünyasının ejderhası güç kazanıyor. Büyücü veya savaşçı ol ve insanlığı korumak için bu müthiş epik mücadeleye katıl.

Bu fantezi RPG seni muhteşem bir 3D dünyasına götürecek. Tek başına veya diğer oyuncularla birlikte mücadeleye hazırlan. Bütün gücünü kullanıp Ander dünyasının yaratıklarını mağlup et.

Şimdi Kayıt Olmak İçin Buraya Tıklayınız!

Drakensang Online Drakensang efsanesinin ilk online oyunudur. Kahraman ol ve insanlığı Ander dünyasının tehlikelerinden koru.

Drakensang Online

Drakensang Online için hazırlık yap:

  • Tarayıcında fantastik efektler ve muhteşem 3D grafikler
  • Çok sayıda görev içeren epik bir hikaye
  • Vahşi canavarlarla dolu değişik bölgeler

Drakensang Online’da büyücü veya savaşçı ol, çeşitli yetenekleri öğren, binlerce oyuncuyla birlikte veya onlara karşı oyna.
Çok sayıda silah, zırh ve ihtiyacın olan başka ne varsa yanına alıp mücadeleye atıl.

Kahramanlar

Çember büyücüsü, Ejderha Savaşçısı

Drakensang Online

Canavarlar

Cadılar, Bataklık yaratığı, Küçük ejderha, Nefertari kültistleri, Grimling, Ejderha Yavrusu, Boynuzlu çığırtkan, Yüksek rahibe Khalys

Kişiler

Clara Lectura, Runa Freygard, Alan, Kral Harold

Drakensang Dünyası
Tehlike ve mucizelerle dolu bu mistik dünyada, çoktan unutulmuş antik yaratıklar geçmişin gölgesinden kurtulup tekrar ortaya çıkmaya başlıyorlar. Onlar insanoğlunun hakimiyeti ele geçirmesine tanık oldular, soyları tükenme tehlikesiyle karşı karşıya kaldı ve kaçmaya zorlandılar. Dünyaları paramparça oldu ve yeni bir imparatorluk doğdu. Ama zaman aslında sonsuza kadar sürmesi beklenen bu düzeni parçaladı. Karanlık bir kült güç kazandı ve insanoğlunun en eski düşmanını salıverdi:

Ejderha. Öfke dolu ejderha iki bin yılı aşkın süreden sonra dünyaya savaş açıyor. Yeni bir çağ başlıyor ve burada insanoğlunun hayatta kalması için savaşacak kahramanlara ihtiyaç var.

Drakensang Online

Grimmagstone
Grimmagstone’a giden yol imparatorluğun kendisinden bile daha eski. İki bin yılı aşkın süre önce imparatorluk kurulurken, ilk çemberin bir büyücüsü burada toprağın derinlerine gömüldü. Burası bugün kutsal bir hac bölgesi.

“Yolu izle. Sonunda seni kaderin bekliyor.”

Kingshill
Çok uzun zaman önce, Büyük Komutan Heredur bu tepede bir kale inşa ettirdi. Böylece ölen imparatorlukla bağlarını kopardı ve Duria’nın ilk kralı oldu.

“Hiç kahraman kalmadı mı? Yoksa hepsi Kingshill’in altındaki mezarlarında uyuyor mu?”

Willuxshire

Kingshill’in çevresindeki bölgeye yapılan bir yolculuk yolcuları zamanın gölgesinde çoktan unutulmuş yerlere götürür. Bu bölgeye girmeye cesaret edebilenler çok şey keşfedebilirler.

“Perileri hep kovmaya çalış. Sakın onları kontrol altına almaya çalışma.”

BU OYUNLA İLGİLİ ÇÖZEMEDİĞİNİZ SORULARINIZ MI VAR?    HİÇ SORUN DEĞİL,YORUM YAZARAK,OYUNLA İLGİLİ HER TÜRLÜ SORUYU SORABİLİRSİNİZ ; CEVABI HEMEN ALACAĞINIZA ŞÜPHENİZ OLMASIN!    10 SENELİK BROWSER OYUN TECRÜBELERİMİ  SİZ DEĞERLİ ZİYARETÇİLERE AÇIYORUM.   HAYDİ SOR SOR!..

 

<<ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYIN!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: