Skip to content
April 9, 2013 / lastchange

Travian Cermen Taktiği – Devam

Travian’da Cermenleri Halk seçtiyseniz yapacak işleriniz çok demektir. Herşeyden önce Cermenler oyuna bağlı kalmak zorunda olmanız demektir.Çünkü bu halk türünü seçenler sürekli saldırı ve yapmay apmak zorundadır.Yoksa başarısız olurlar.Çünkü Cermenlerin savunması diğer halklara göre daha azdır.Bu açığı saldırı ve yapmayla tamamlar profesyonel oyuncular…Size Cermen köyü yönetmek için bir kaç ipucu ve taktik vermek istiyorum.

  •  Öncelikle haritanızın yakınlarında başka cermen olup olmadığına dikkat edin. Varsa ya hemen temizlemeye çalışın ya da İttifak kurmaya…
  • Cermenler Sürekli asker basacaklarından ve yağma yapacaklarından kesinlimkle bir Altın hesap ve peşinde bir Yağma listesi hazırlamak şarttır.
  • Yağma listesinin faydasına gelirsek ; Yağma yaptıkça köyünüzün üretimine gerek kalmadan gelen hammaddelerle sürekli asker üretebilir veya bina geliştirebilirsiniz.
  • Başta tokmak sallayan basacaksınız.Bu ünitelerin masrafı ucuz ve saldırı güçleri ve yağma kapasiteleri başlangıç olarak idealdir.AMA Şunu Sakın Unutmayın.Eğer altın üyelik alıp asker kaçırma yapmadıysanız, Normal bir saldırıya tokmak sallayanlarınız çok dayanıksız kalacaktır.Çünkü yokmaksallayanlar savunma olarak oyundaki en zayıf birlikleridir.Yani sadece saldırıda kullanılmaları gerekir.
  • Sürekli yapma yapacağınızdan ve hammadde geleceğinden dolayı tahıl deponuzu ve hammadde deponuzu yüksek tutmaya çalışın.
  • Gelelim 2. köy işine 2. köyünüzü kesinlikle 15lik alın. Diğer halklarda bunu önermem ama Cermenlerde 15lik ilaç gibidir. Sadece yapabildiği yapma potansiyeliyle kısa sürede elinizdek şaskerleri 10′ katına çıkaracaktır.
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: